Usługi

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych to fundament naszej działalności. Dzięki rozbudowanej bazie portali internetowych, grupie copywriterów i najlepszym narzędziom, możemy dostarczyć Ci stabilne i wyraźne wzrosty ruchu organicznego. Co istotne, nie rozliczamy się w formie abonamentów – to Ty określasz maksymalny budżet przeznaczany na nasze działania, a wszystkie usługi rozliczamy w jawny sposób. Dzięki temu, dokładnie wiesz ile i za co płacisz.

Social media marketing

Od lat dostarczamy treści, które każdego dnia wyświetlane są przez tysiące użytkowników Facebooka, Instagrama, Tiktoka i Pinterest. Budujemy zasięgi zarówno organiczne, jak i płatne. Wszystkie posty tworzone są w taki sposób, aby budować zaangażowanie i motywować Twoich klientów do dokonywania zakupów w Twojej firmie.

Reklamy PPC

W Advicomp pracują również osoby specjalizujące się w tworzeniu i konfiguracji reklam płatnych w środowisku Google Ads oraz Meta Ads. Dzięki ich umiejętnościom, koszt kliknięcia jest tak niski jak to tylko możliwe, a ruch kieruje się bezpośrednio do Twojej witryny.

Tworzenie stron internetowych

Dostarczyliśmy już dziesiątki stron internetowych stworzonych w środowisku WordPress. Już na etapie tworzenia, optymalizujemy strony pod kątem wymagań Google, dzięki czemu nasi klienci nie muszą ponosić dodatkowych wydatków związanych z początkową optymalizacją witryny.

Kampanie mailingowe

Chcesz, aby Twoi klienci byli na bieżąco z nowościami w Twojej ofercie? Nic nie sprawdzi się tak dobrze jak newsletter. Wykorzystując platformę Mailchimp, regularnie wysyłamy wiadomości do kilkuset tysięcy odbiorców w kilku krajach. 

Napisz do nas

Już zbyt wielu klientów nie zauważyło Cię w internecie. Najwyższa pora to zmienić, dlatego napisz do nas, a my, w ciągu 24 godzin odezwiemy się z gotową ofertą współpracy. Nasze działania rozpoczniemy w ciągu tygodnia, a pierwsze efekty pojawią się już po miesiącu.

Blank Form (#3)